Volkswagen potwierdził, że aktualizacje nadmierne zaczną się płynąć dla całkowicie elektrycznego identyfikatora hatchback i identyfikatora SUV.4 od tego lata, z pierwszą aktualizacją-nowe oprogramowanie dla wczesnego identyfikatora 3 Klienci – przybywają jeszcze w tym miesiącu.
Aktualizacja obejmuje to, co według Volkswagen to szereg korekt i ulepszeń operacji pojazdów, wydajności i komfortu. Podobne aktualizacje pojawią się na identyfikatorze. 4 później w tym roku, po czym marka obiecuje aktualizację nie-powietrza dla ID. modele co 12 tygodni.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

Nowe oprogramowanie do identyfikacji 3 w tym miesiącu nazywa się ID.Software 2.3. Po zainstalowaniu aktualizuje trzy kluczowe funkcje pojazdu.

Volkswagen ID.3 i ID.4 Elektryczne zakresy samochodów otrzymują poważne wstrząsy

Pierwszy z nich jest rozszerzone niestandardowe funkcje dla identyfikatora. Lekki wirtualny asystent. Trener do jazdy na pokładzie używa sygnałów lekkich, aby powiedzieć, kiedy zdjąć stopę z przepustnicy, aby zmaksymalizować zasięg samochodu.
Kolejnym przydatnym dodatkiem jest bezpłatny dynamiczny asystent lekki, który automatycznie przekształca główną wiązkę oświetlenia na drodze, aby uniknąć oślepiania nadjeżdżającego ruchu. Twierdzono, że technologia jest zdolna do identyfikowania motocykli, a nawet pojazdów, takich jak rowery z solidnymi tylnymi światłami i odbłyśnikami, sprawiają, że jazda w nocy jest bezpieczniejsza.
Wreszcie, najnowsze oprogramowanie Volkswagen ID twierdzi, że odświeży system informacyjno -rozrywkowy, dodając nowe cyfrowe przyciski i czcionki, jednocześnie optymalizując menu w celu poprawy czytelności i użyteczności.
5

W ramach oferty nietypowej właściciele mają wybór, kiedy zainstalować aktualizację, ale po rozpoczęciu nie będą mogli prowadzić pojazdu do momentu zakończenia aktualizacji.
Volkswagen podkreśla również, że właściciele muszą mieć zarejestrowane konto u producenta samochodu, aby otrzymać aktualizację.
W przyszłości inżynierowie twierdzą, że będą mogli zaktualizować wszystkie 35 jednostek kontrolnych w modelu ID, co oznacza możliwość oferowania dodatkowego zasięgu jazdy, wraz z niższym czasem ładowania, niestandardowymi ekranami i nową sygnaturą lekką.
Niestety, istnieje haczyk z wprowadzaniem aktualizacji. Nowe opcje płatne i usługi są również w drodze, gdy Volkswagen, podobnie jak inni producenci samochodów, szukają nowych strumieni przychodów.
Volkswagen nie ogłosił jeszcze, jak bardzo uważa, że ​​jego klienci będą przygotowani do zapłaty za odblokowanie tych nowych funkcji.

Teraz przeczytaj naszą recenzję nowego Hot Volkswagen ID.4 Wersja GTX …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *