Jaguar dodał nowy pakiet graficzny do listy opcji SVR o wysokiej wydajności. JAG, który jest zasilany 567 KM 5.0-litrowym V8, można teraz określić za pomocą urzekającej grafiki, aby pomóc mu wytrącić się z samochodów sportowych i tłumu ciężarówek.
Pakiet graficzny, który został wyprodukowany przez szefa stylu, wystawiony na Genewa Motor Show 2018, który został wyprodukowany pod szefem zarządzania stylem, Ian Callum (facet stojący za typem F, a także nowy wszechstronny i-Pace), zawiera kontrastowe otoczenie kratki, Kaperze lustrzane, a także Aero Winglets.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Podsumowanie pokazu motoryzacyjnego w Genewie 2018
Zbliżają się one z dużym paskiem 575, który biegnie przez maskę, a także mniejsze paski, które biegną wzdłuż progów typu F. Pakiet graficzny może być określony w jednym z sześciu specjalnych schematów kolorów: Corris Grey, a także ultra niebieski (jak pokazano na naszych zdjęciach), Caldera Red, a także czarny, ultra niebieski, a także Corris Grey, Silver Indus Silver Rów Jak czarny lub Julong White z czerwonymi akcentami Firenze.
6

Do zewnętrznej części są również maski z włókna węglowego, a także lekkie, kute 20-calowe koła, oba wspierające stylowe poświadczenia JAG. Właściciele otrzymają przypomnienia o ich opcji, ilekroć otwierają drzwi za pomocą na zamówienie płyt bieżnika, a także pamiątkową tablicą uruchamiającą.
A ponieważ nie ma żadnych ulepszeń mechanicznych (typ F nadal będzie w stanie osiągnąć 200 km / h, a także 0-60 mil na godzinę w 3,5 sekundy), bez kosztów pakietu graficznego nie zmieni kosztu z 122 680 £ kosztu początkowego za plik początkowy Wspólny typ F-typu.
Chcesz dowiedzieć się o wiele więcej o typu Jaguara? Następnie sprawdziłem naszą dokładną ocenę tutaj …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *