Nowy dyrektor generalny PSA Peugeot Citroen, Carlos Tavares, marnuje niewiele czasu na prowadzenie odzyskiwania francuskiego producenta samochodów, ogłaszając dziś globalną wizję, która zobaczy skład grupy na 26 modelach w 2020.
Przetrzmia jest jednym z czterech istotnych celów planu „Powrót do wyścigu” 2014–2018, opracowany w celu znacznie zwiększenia zysków operacyjnych na początku następnej dekady.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Według Tavares, prawie o połowę 45-osobową ofertę modeli, PSA Peugeot Citroen będzie w stanie zaoferować „bardziej konkurencyjne i znacznie bardziej atrakcyjne produkty”-w wyniku mniejszej liczby crossoverów i lepszego alokacji badań i rozwoju.
Oprócz tego plan będzie jeszcze większy rozwój DS jako w pełni ukazanej marki premium, ponieważ grupa nadal zmienia swoje trzy skład.
Citroen z tego powodu skupi się na produkcji znacznie tańszych, dziwacznych modeli, takich jak niedawno uruchomiony C4 Cactus, przy czym Peugeot zapewnia zasięg na średnim poziomie do gniazda poniżej składu DS.
PSA Dongfeng Partnership, aby skupić się na rynkach wschodzących
Oprócz restrukturyzacji marek grupy, Tavares chce również wykorzystać sukces partnerstwa Dongfeng w Chinach, rozszerzając działalność PSA Peugeot Citroen w Azji i innych rozwijających się rynkach.
Spowoduje to uruchomienie nowej sześciregionowej globalnej struktury organizacyjnej, mającą na celu poprawę fortuny firmy w Rosji i Ameryce Łacińskiej w szczególności w ciągu najbliższych trzech lat.
Nie dlatego, że Europa pozostanie w tyle, grupa najwyraźniej ma na celu modernizację swoich roślin, ponieważ wydaje się, że pozostaje konkurencyjna i rozwijała kulturę znacznie bardziej opartą na zysku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *