Topping, zorientowany na wydajność Leon Cupra R Estate po raz pierwszy pojawił się publicznie na pokazie motoryzacyjnym w Genewie w 2018 miesiąc.
Leon R St Cupra jest wyposażony w 2,0-litrowy silnik benzynowy TSI produkujący 296 KM. Ta moc jest stosowana przez system napędu na wszystkie koła SEAT 4Drive-metodę, która staje się znacznie bardziej powszechna w przypadku klasowych Hothes. Transmisja jest automatyczną jednostką DSG, jak widać w różnych postaciach w całej grupie Volkswagen, która pomoże zaoferować szybkie przesunięcie biegów.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

• Nowa Cupra Ateca 2018 ujawniła
Leon Cupra R St jest wyposażony w miedziane funkcje wewnętrzne i zewnętrzne, w tym kółka ze stopu miedzi, które pomogą samochodowi oddzielić się w pakowanej branży wybitnych gorących luk. Po raz kolejny zewnętrzna część jest usiana częściami aerodynamicznymi wykonanymi z włókna węglowego, powtarzając jego poświadczenia wydajności.
9

Przed lutym, szef sprzedaży i marketingu SEAT, Wayne Griffiths, powiedział nam, że widzi lukę na rynku dla „fajnych, szybkich samochodów”. Powiedział, że wiele osób, które kupują modele Audi Rs lub BMW M „mają coś do udowodnienia” – ale klienci CUPRA decydują się na powściągliwość w dążeniu do wydajności i obsługi.
Mówiąc po uruchomieniu nowego SUV -ów hiszpańskiego twórcy, Griffiths powiedział nam również, że nie może się doczekać, aby wdrożyć swoje wcześniejsze wrażenia, gdy składa fundamenty dla odmładzanej marki siedzącej. Oddzielenie Cupra będzie dużą częścią techniki Brytyjczyków – ponieważ chce dodać znacznie większej głębokości w zakresie produktów.
Ale pomimo tego, że Cupra znalazł własną tożsamość, wydawał się chętny do rozciągania jej atrakcyjności w podobny sposób jak modele Audi i BMW M Sport. „Linia Cupra” może z tego powodu pojawić się na wszystkim, od najnowszej Ibizy i Ateca, po nadchodzący duży SUV – którego nazwisko zostało ujawnione jako Tarraco. Linia CUPRA może opierać się na wykończeniach, a na pewno, FR i FR Sport, z subtelnymi dodatkami do stylizacji, opcjami personalizacji rycistej i znacznie bardziej wciągającą obsługą. Jednak mało prawdopodobne jest jednak, aby te samochody zaoferowałyby znacznie większą moc obawy o rozcieńczenie flagowych modeli CUPRA.

Co tworzysz plany Fotela dotyczące marki Cupra? Daj nam znać poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *