Subaru, wprowadził swój największy w historii pojazd na tegorocznym LA Motor Show, SUV o nazwie The Ascent. Jest rozliczany jako domowy SUV-a integrujący zdolność w terenie z poziomem praktyczności MPV, a także będzie oferowany tylko w USA od następnego lata
Wniesienie jest opracowywane na platformie Subaru na całym świecie, na której nowa Impreza zostanie również zmontowana. Zawiera sprytną konfigurację trzech rzędów z układem siedmiu lub ośmiu miejsc. W środku jest dużo miejsca dzięki długości 4999 mm, a także szerokości 1930 mm.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Najlepsze SUV -y, a także 4x4s 2017
Moc pochodzi z 2,4-litrowego silnika z płaskim czterech bokserów z turbodoładowaniem, który tworzy 256 KM, a także 376 Nm momentu obrotowego. Długoterminowy napęd na cztery koła rozkłada odpowiednio moc, a moc jest zasilana liniową skrzynią biegów CVT Subaru. Moc ciągnąca, a także system napędu na cztery koła działają w tandemie, aby holować maksymalnie 2 268 kg.
19

Ascent oferuje świetną ofertę dla dużych rodzin, jednak Subaru stwierdza, że ​​jest to podobnie świetne jak w terenie. Wraz z długoterminowym napędem na cztery koła, wejście jest wyposażone w tryb X, co zwiększa wydajność w śliskich warunkach terenowych.
Zejście wzgórza, a także wektorowanie momentu obrotowego, podobnie jak podstawowa technologia autonomiczna.
Pełne koszty, a także specyfikacje wzroku nie zostały jeszcze ogłoszone, a pierwsza sprzedaż zorganizowana w USA na „wczesne lato” 2018 r., Bez żadnego wskaźnika japońskiego producenta prospektywnego premiery w Wielkiej Brytanii.
Co robisz z SUV -a Subaru Ascent? Dołącz do debaty poniżej …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *