Odświeżona wersja Lamborghini Urus została poddana testom na zimno w okręgu arktycznym przed jego wprowadzeniem w 2022 r.
Podczas gdy zaktualizowane testy URUS widziały w Nurburgring w zeszłym roku, stosowało ciężki kamuflaż, ten prototyp jest praktycznie niejawny, zapewniając znacznie wyraźniejsze spojrzenie na zmiany stylizacji Lamborghini.

Koniec epoki: prowadzenie ostatniego z benzyny Lamborghinis

Rywal Aston Martin DBX zyskał nowy przedni zderzak, w tym szereg umiarkowanych zmian. Wloty w kształcie widelca zniknęły, a Lamborghini zmieniło starą kratkę chłodnicy jaja, aby uzyskać łatwiejszy projekt. Zewnętrzne kanały powietrzne również zostały przerobione, opracowując parę trójkątów, które wskazują do wewnątrz.
Reklama – krótki artykuł trwa poniżej

Poniżej znajduje się świeży rozdzielacz, a także powyżej, widać parę nowych otworów maseczkowych. Na drugim końcu samochodu znajduje się jeszcze jeden nowy zderzak, który ma otwory wentylatorskie za tylnymi kołami.
21

Jeszcze nie widzimy zaktualizowanego wnętrza SUV -a, ale spodziewamy się, że otrzyma odzyskane siedzenia, zmodyfikowaną sportową kierownicę, a także zaktualizowany system informacyjno -rozrywkowy. Wszystkie ulepszenia powinny również zwiększyć cenę początkową obecnego samochodu o wartości 160 000 funtów.
Kiedy URUS został ujawniony w 2017 roku, Lamborghini zasugerował, że hybrydowa wersja plug-in była w przygotowaniu. Rewitalizacja w połowie cyklu samochodu byłaby odpowiednim czasem na wprowadzenie nowego układu napędowego, jednak zgodnie z nowym planem elektryfikacji Lamborghini, pierwszy samochód hybrydowy marki nie pojawi się do 2023 roku, więc może trochę znaleźć trochę Po aktualizacji średniego życia.
Gdy URUS dzieli swoją platformę z Porsche Cayenne, Lamborghini prawdopodobnie poradziłby sobie z podwójnym turbodoładowanym systemem V8 o 4,0 litra wykorzystywanym przez e-hybrid Cayenne Turbo. System ten zapewniłby URUS supersamochód 671 KM, a także 900 nm momentu obrotowego, jednocześnie upuszczając emisję CO2 do około 90 g/km.
Obecny samochód o mocy 650 KM 450 KM 4,0-litrowego V8 będzie włączony online-chociaż pozostaje widać, czy inżynierowie Lamborghini dotkną jeszcze większej wydajności z jednostki, dokładnie w tej samej metodzie, jaką wykonali z faretalikowanym supercarem Huracan.
Kliknij tutaj, aby uzyskać naszą listę najszybszych SUV -ów na świecie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *