Jaguar sprawia, że ​​swój typ F jest bardziej atrakcyjny dla właścicieli Porsche 911, wprowadzając szereg nowych dodatków, w tym manualną skrzynię biegów, warianty napędu na cztery koła, nowe „R” kabriolet i sprytniejszy system informacyjno -rozrywkowy. Nowa cena podstawowa za zasięg F wynosi 51 250 GBP za ręczne coupe V6.
Brytyjska marka zamierza kusić klientów od konkurencyjnych niemieckich firm do dwumiejscowego samochodu sportowego. Kierując listą ulepszeń to wersje napędu na wszystkie koła, pole ręczne i wiele aktualizacji technologii, obrzęk zasięgu typu F od sześciu do 14 modeli.
W ruchu, który spodoba się fanom samochodów sportowych poszukujących nieskażonej jazdy, Jaguar po raz pierwszy wpadł na sześciobiegową manualną skrzynię biegów. Dostępne tylko w modelach V6 o wysokim poziomie doładowym-podstawowym typu F i F-typu S-pudełko ręczne jest jednym sprzętem na jednym w równoważnym siedmioczenkowym Porsche 911, ale Jaguar ma nadzieję, że sześć Szybkość, krótki wysiłek rzuci entuzjastom.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• LA Motor Show 2014: Podgląd
Napęd czterokołowy F-typ
Jak ujawniono w zeszłym miesiącu, są również wersje napędu na wszystkie koła. Strzelanie dla modeli Carrera 4S i Turbo 911, typy F-F-F-type wykorzystują nowy wewnętrzny system, który wykorzystuje zasadę momentu obrotowego na żądanie. W normalnych warunkach drogowych 100 procent mocy silnika jest wysyłane na tylne koła, podobnie jak każdy inny typ F, ale gdy tylne przegrają uchwyt, moment obrotowy jest przenoszony na przednie koła. Aby odróżnić samochody AWD od tych RWD, otrzymują głębsze wybrzuszenie zasilania centralnego na masce, unikalne otwory wentylacyjne na przednich skrzydłach i specjalne 19-calowe stopy.
11

System napędu na wszystkie koła pojawi się na doładowanym 3,0-litrowym V6 F-typowym typu Cabrio i coupe oraz zarówno bieżącym doładowanym 5,0 litrowym coupe V8 R, jak i nowego kabrioletu typu F. W rzeczywistości nowy Rop-Top zastępuje kabriolet V8 i wykorzystuje ośmiocylindrową jednostkę o masie 542 KM o masie 542 KM i pasuje do ograniczonej prędkości maksymalnej Rube o 186 km / h i 0-60 km / h czas sprintu wynoszący 3,9 sekundy.
Zaktualizowano rozrywkę
Aby klienci F-Type są aktualne pod względem łączności, nowe modele otrzymują świeże systemy informacyjno-rozrywkowe o nazwie Incontrol Touch i IncTrol Touch Plus-z których ten ostatni ma imponującą technologię dźwięku przestrzennego JAG 770W. Ośmioletni ekran dotykowy przedstawia wszystkie modele typu F do teraz, otrzyma chrupiącą grafikę i sterowanie gestami, takie jak „Swipe”, aby pominąć utwory muzyczne i menu oraz „przeciągnąć”, aby przewijać mapy. Sat-Nav otrzyma mile widziany wzrost pod względem zdjęć 3D i poda bardziej kompleksowe szczegóły podróży.

11

Nowe systemy informacyjno-rozrywkowe otrzymują również system tekstu do głosowania, który odczytuje wiadomości tekstowe. Obejmuje to również możliwość wpisywania wiadomości na ekranie dotykowym, podczas gdy samochód jest stacjonarny, a kompatybilne aplikacje przechowywane na urządzeniach Apple i Android będą dostępne przez ekran. W przypadku załamania się typu F, właściciele mogą zadzwonić do Jaguara w celu uzyskania pomocy, naciskając nowo dodany przycisk lub korzystając z nowej aplikacji zdalnej Incontrol w Jaguara, która jest dostępna na ich smartfonie.
Aplikacja Premium InventroTrol Premium idzie dalej, pozwalając właścicielom zobaczyć, ile paliwa jest w zbiorniku samochodu, uruchomić silnik, ustawić kontrolę klimatu, sprawdź, czy okna są otwarte, zamykają lub odblokowują samochód, brzmią klakson, flashować Światła i zresetuj alarm – wszystko ze smartfona w dowolnym miejscu na świecie.
11

Nowe typy F otrzymują również nowy elektroniczny system wspomagania kierownicy, aby udzielić chrupiących reakcji kierownicy-krytyki obecnego samochodu. Wszystkie modele mają teraz możliwość zamontowania sprytnego systemu wektorowania momentu obrotowego JAG i istnieje wiele pakietów projektowych, które zapewniają większy wizualny cios.
WSPÓŁPRACA

Chcesz sprzedać swój samochód?
Znajdź najlepszą ofertę od ponad 4000 dealerów i sprzedaj za 1000 GBP więcej. To jest takie proste.

Sprzedaj swój przeprowadzony „doskonały” Pretlustpilot

W sprzedaży na wiosnę 2015 r. Zmieniony zakres typu F zaczyna się od 51 250 GBP dla podręcznika typu F-Type Coupe i wzrasta do 97 135 GBP dla AWD typu F-typu R. Kabriolety są wyposażone w premium w wysokości 5 485 funtów w stosunku do coupes, ośmiobiegowe automatyczne wersje kosztują dodatkowe 1800 funtów w stosunku do sześciobiegowych instrukcji, a wersje AWD wynoszą dodatkowe 4850 GBP w stosunku do typu F RWD.
Nowe modele typu F zostaną ujawnione podczas Motor Show 2014. Sprawdź nasz zasięg tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *