szef Tesli, Elon Musk, potwierdził, że amerykańska firma nie uruchamia żadnych nowych samochodów w 2022 r., W tym długo oczekiwanym cybertruck, który został opóźniony do 2023 r. Najwcześniej.
„W tym roku nie będziemy wprowadzać nowych modeli samochodów. Nie miałoby to sensu, ponieważ nadal będziemy ograniczeni częściami” – powiedział Musk, odnosząc się do globalnego niedoboru chipów.

Nowa recenzja Tesla Cybertruck Ride

Musk powiedział, że po rozpoczęciu cyberprzestępczości produkcji ma nadzieję, że co roku wyprodukuje ćwierć miliona cyberprzestępczości, ale osiągnięcie tego zajmie trochę czasu, ponieważ technologia nie została jeszcze ulepszona i jest nadal bardzo kosztowna na tym etapie.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

„Baterie prawdopodobnie nie będą ograniczającym elementem w produkcji cyberprzestępczości” – powiedział.
„Martwię się znacznie bardziej o takie rzeczy, jak sprawiamy, że CyberTruck jest niedrogi, pomimo niesamowitej technologii”.
Tesla Cybertruck został ujawniony w 2019 roku i od tego czasu jest opóźniony. Ponieważ wtedy inni producenci weszli do elektrycznej przestrzeni pickupowej, w tym Forda z F150 Lightning, Rivian z R1T, GMC z Hummer EV i Chevrolet z Silverado EV, żeby wymienić tylko kilka.
Tesla CyberTruck: ceny, specyfikacje i data premiery
Po wprowadzeniu koncepcji cyberprzestępczości zszokowała przestrzeń motoryzacyjną swoim kątowym, ze stali nierdzewnym samochodem użytecznym z kuloodpornym szkłem i roszczącą maksymalną pojemność holowania nad ponad sześcioma tonami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *