. Nissan Z, jest to najnowszy projekt długiej linii samochodów sportowych japońskiej marki Z, która rozciąga całą metodę do 1969 roku z oryginalnym Datsun 240Z.
Nissan, zaprojektowany tak, aby rywalizować z takimi jak Toyota Supra, a także nowa seria BMW 2, Nissan zweryfikował tylko północnoamerykańskie wprowadzenie dla nowicjusz Pomysł Z W zeszłym roku, wprowadzanie w Europie wygląda mało prawdopodobne.

Wydanie specjalne Nissan GT-R Nismo ujawniło dla 2021

Jest zasilany przez silnik benzynowy V6 z podwójnym turbodoładowaniem V6, który tworzy 400 KM, a także 475 Nm momentu obrotowego. Mówiąc jeszcze jeden sposób, to o 30 procent znacznie więcej mocy niż stary 370Z, a także 31 KM znacznie więcej niż jego główny rywal, nowy BMW M240I.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Silnik wysyła napęd na tylne koła za pomocą sześciobiegowej skrzyni biegów podręcznika, z wałkiem napędowym z włókna węglowego, a także automatyczną funkcją dopasowania Rev. Dziewięciobiegowa automatyczna jest opcjonalna.
W odniesieniu do starego 370Z, inżynierowie z Nissan, ukierunkowali na ulepszenia z poprawą sztywności ciała, amortyzatorem o większej średnicy, a także nowym przednim zawieszeniem z podwójnym przelewem wulgarnym ze stromym kątem rzucania, aby pomóc w stabilności linii prostej. Przednie opony są również szersze, które stwierdza, że ​​Nissan wspierał wydajność zwiększania zakrętów aż o 13 procent.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *