, które mogą wkrótce modyfikować rozmiar, kształt, a także funkcję w zależności od ruchu internetowego, a także potrzeb dla pieszych, po tym, jak nowy „inteligentny” kerbid został skrócony do krajowej nagrody transferowej.
System FlexkerB wykorzystuje zmieniające kolorowe diody LED osadzone w przydrożnych powierzchniach, aby zmienić swoje zastosowania. Na przykład, gdy diody LED są czerwone, kerbid może być wykorzystywany przez pieszych; Gdy zielony może być w przypadku samochodów, podczas gdy niebieskie światła mogą sugerować jego dostępność jako linii cyklu. Tymczasem fioletowe światła mogą powiadomić kurierów, a także kierowców wysyłki, że przydrożność jest oferowana do wykorzystania jako zatokę pakowania.
Reklama – artykuł jest kontynuowany poniżej

• Dokładnie jak innowacje mogą obniżyć wypadki drogowe
Opracowany przez inżynierię, a także firmę ARUP, system FlexkerB jest jednym z pięciu krótkich wejść do dróg Krajowej Komisji Obiektów na przyszłe konkursy, które szukało możliwych rozwiązań w zakresie przygotowania krajowej sieci drogowej dla pojazdów powiązanych i autonomicznych (CAVS) .
System byłby monitorowany przez dane dotyczące ruchu internetowego w czasie rzeczywistym od mądrych kamer, a także czujników, umożliwiając osobom uruchamiającym go na zmianę drogi w zależności od popytu. Może to potencjalnie zmniejszyć emisję, a także tworzyć idealną atmosferę dla pojazdów autonomicznych w przyszłości.
Projektanci systemu otrzymali 30 000 funtów na dalsze zbadanie ich rozwiązania, a także przeprowadzą wykonalność studiowania wykorzystującego modelowanie komputerowe typowego London High Street. Jeśli się powiedzie, kolejne 50 000 funtów zostanie przyznane FlexkerB za przyszły rozwój.
Konkurs poszukuje rozwiązań autonomicznych pojazdów
W styczniu wprowadzono konkurencję w przygotowaniu brytyjskich dróg do pojazdów autonomicznych, a uczestnicy zapewnili dwa miesiące na przygotowanie, a także przygotowują swoje koncepcje.
Sugerowane pojęcia do rozważenia obejmowały dokładnie to, w jaki sposób samodzielne prowadzenie, a także tradycyjne pojazdy mogą współistnieć na drodze, a także dokładnie, w jaki sposób drogi mogą ewoluować, aby dopasować się do obu pojazdów autonomicznych (AV), jak i pojazdów elektrycznych (EV). Wejścia zostały poproszone o rozwiązanie trzech szerokich tematów:

• Dokładnie w jaki sposób należy dostosować istniejące drogi, a także obiekty do AVS

• Dokładnie jak zmieniają się światła światła światła, a także inne techniki zarządzania, takie jak przejścia dla pieszych

• Jeśli zasady, a także przepisy, takie jak limity prędkości, a także ograniczenia parkowania samochodu, powinny być modyfikowane dla AVS

Konkurs został zaprojektowany w celu poszukiwania świeżych koncepcji, ponieważ rządowy jest tak samo, jak przygotowane drogi do nadejścia samochodów bez kierowcy, kształtując dokładnie sposób, w jaki ludzie podróżują „przez pokolenia”.

• Autonomiczna technologia potrzebuje remontu miast, stwierdza Ford Boss
Rozpoczynając konkurencję, prezes National Facilities Rekompensation Sir John Armitt, powiedział: „Gdy producenci pojazdów inwestują miliardy pojazdów bez kierowców, musimy upewnić się, że nasza sieć drogowa będzie się dopasować. Niezależnie od tego, czy z rynku, czy akademickiego chcemy, aby [uczestnicy] przedłożyli swoje pomysły. ”
Ian Meikle z innowacji w Wielkiej Brytanii stwierdził, że Wielka Brytania ma potencjalnie być „światowym liderem” w dziedzinie technologii transferu.
Jakie masz koncepcje przygotowywania dróg do pojazdów autonomicznych? Zrozumiemy poniżej…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *