Mercedes-AMG ujawnił swój pierwszy model całkowicie elektryczny, EQS 53 4Matic+, na pokazie motorycznym w Monachium 2021. Jest to gorąca wersja nowego flagowego elektrycznego salonu marki, opracowaną z napędem napędowym na wszystkie koła, który czyni go drugim potężnym samochodem produkcyjnym, jaki kiedykolwiek wyprodukowała marka, za nowym AMG GT 4-DOOR 63 S E- E- Wydajność.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Inżynierowie AMG przygotowali dwie wersje. Podstawowy poziom wydajności w nowych równaniach 53 wynosi 649 KM i 950 nm, ale kupujący, którzy wybierają pakiet AMG Dynamic Plus, otrzymują wzrost wydajności do 751 KM i 1020 nm.

Nowy Mercedes Eqs 2021 Recenzja

Kluczem do rozwoju tych nowych mocy wyjściowych jest dopasowanie wszechstronnego układu napędowego specyficznego dla AMG. System podwójnego ruchu w obu wersjach EQS 53 jest opracowywany w celu radzenia sobie ze znacznie większym prądem elektrycznym i ma znacznie bardziej intensywny system zarządzania termicznego, podczas gdy oprogramowanie kontrolujące oba silniki jest różne w porównaniu z regularnymi wersjami EQS.
Gdy dotyczy wydajności, konwencjonalna wersja EQS 53 jest zdolna do 0-62 mil na godzinę w 3,8 sekundy i przechodzi do sterowanej elektronicznie prędkości maksymalnej 137 mil na godzinę. Wariant AMG Dynamic Plus przecina punkt odniesienia 0-62 km / h do 3,4 sekundy, a prędkość maksymalna jest podnoszona do 155 km / h.
14

Obie wersje wykorzystują baterię 107,5 kWh zwykłych równania, chociaż zasięg jest nieco ograniczony ze względu na nowy poziom mocy. Mercedes twierdzi, że możliwe jest do 360 mil między zarzutami, w porównaniu z 484 milami zwykłej linii EQS 450+ AMG. Konwencjonalne obciążenie DC pozostaje 200 kW, a ładowarka pokładowa o mocy 11 kW jest wyposażona w standard, a ładowarka na pokładzie 22 kW AC jest opcjonalnym dodatkiem.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *