Peugeot Manager Maxim Picat, sprawdził, czy firma sprawdza duży projekt SUV -a, który dołączy do modeli z 2008 roku, a także 3008, z stylistyką pod wpływem samochodów kwarcowych i ciężarówka ujawniona na Paris Motor Show.
„Zjednoczone, a także 3008 radzą sobie dobrze” – powiedział – „tak, sprawdzamy ogromny SUV – rynek siedmiu osobowych jest niezwykle interesujący”.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

• Peugeot Quartz na Paris Motor Show
Jednak nie będzie to wzrost w zakresie Peugeot, który zostanie zmniejszony w ramach planów „powrót do wyścigu” firmy PSA. Picat powiedział nam: „807 [duży MPV] nie zostanie odnowiony, a projekty CC również nie zostaną odnowione”.
Carlos Tavares, menedżer PSA, również wcześniej powiedział nam, że RCZ Coupé raczej nie zostanie zastąpiony, a Peugeot koncentruje się na stylowych wersjach modeli głównego nurtu. Wersja GT 308 pojawi się w tym roku, a w przyszłym roku spodziewane jest 308 GTI.
Oczekuje się, że nowy duży SUV będzie skierowany głównie do rozwijającego się chińskiego rynku Peugeota, zanim zostanie skinieniem głowy w Europie. a także pomysł kwarcu wpłynie nie tylko na ten nowy model, jednak zastępowanie 3008.
Pierre- Paul Mattei, menedżer zewnętrzny Peugeota, powiedział nam: „Zobaczysz aspekty kwarcu z przodu, a także z tyłu naszych nowych SUV-ów, podobnie jak eksalt pomysł pokazał, co zrobimy z 508”.
Styl ICOCKPIT od 208, a także 308, z małą kierownicą, instrumentami wysokiej jakości, a także interfejsem dotykowym, również odkryje swoją metodę w przyszłym sercu SUV Peugeot, chociaż Picat powiedział nam, że nie wszyscy lubią układy. . „Niektórzy klienci nie dostają się z powodu ICOCKPIT – jestem pewien, że istnieje. Jednak ludzie, którzy to dostają i online, tak – powiedział.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *