Od dawna było oczywiste, że ciężka praca/zabawa VW są zajęci, sprytni, głodnymi ludźmi. Wygląda jednak na to, że są jeszcze bardziej zajęte, sprytniejsze i głodniejsze, niż nam się wydaje. W 2014 r. Oceniam je najbardziej pracowitych, najmądrzejszych, a także najbardziej głodnych ludzi w towarzystwie stylu pojazdu, a także budowania.
Reklama – krótki artykuł jest kontynuowany poniżej

Zupełnie nowy, ósmej generacji Passat-oferowany w styczniu od 22 000 funtów-ilustruje mój punkt widzenia. Kiedy firma dostarczyła mi tajemnice flocie z nich pewnego dnia, moja natychmiastowa reakcja brzmiała „wow, ten pojazd wzrósł”. Na surowym, o powierzchni jednego akra asfaltu, a także bez żadnych innych samochodów do porównania, przysięgałem, że patrzyłem na coś o długości co najmniej pięciu metrów-zapewniając wystarczającą masę fizyczną, aby wygrać lokalizację w okolicy zajmowanej przez 5.2 M Mercedes S-Klasa.
Ale rzeczywistość jest taka, że ​​przy „tylko” 4,77 m, Passat 8 nie jest tak długi, jak Passat 7. Jednak jego rozstaw osi, a także przedni obszar podróżujący są dłuższe, łokieć, przejmowanie, a tylna przestrzeń na nogi jest znacznie bardziej hojna a także obszar rozruchu jest większy.
Dlaczego? Fantastyczne proporcje, a także wspaniałe prace architektoniczne dzięki uprzejmości ruchliwych, sprytnych, głodnych pracowników w dziale stylu Volkswagena, które rzadko, jeśli w ogóle, zamykają się. Dokładnie jak to rozumiem? Odkąd Klaus Bischoff powiedział mi. kim on jest? Jest szefem stylu marki Volkswagen, a także tatą pozornie dłuższych, choć z pewnością krótszy Passat 8.
Bisch, a także jego stylowi młodzi chłopcy, a także kobiety są jednymi z najlepszych na świecie w oszukiwaniu oka w przekonanie, że określone projekty są większe niż pokazują, że są ich arkusze specyfikacji. Jak zarówno praktycznie świetny ze słowami, jak z pudełkiem kredek. „To samochód o wartości, a nie samochód prestiżowy, czy samochód premium”, stwierdza niezaprzeczalnie.
„Ale ponieważ jest to Volkswagen, nie jest to typowy samochód. To jest szczere. Ma styl, który jest znacznie więcej niż głęboki skóra. Dzięki Passat 8 nabywca otrzymuje zaawansowane innowacje w garniturze projektantów. ”
Na całym świecie nabywcy ci kupią 3000 podań dziennie lub milion rocznie. Od dawna-tak samo, jak będzie nadal-bestseller dla Volkswagen. Możesz założyć swoje życie, ponieważ najbardziej pracowici, najmądrzejsi pracownicy VW wybrali taką metodę. O ile rzadko, jeśli w ogóle, są one błędne.

Czy pracownicy VW są najbardziej ruchliwymi, najmądrzejszymi, a także najbardziej głodnymi ludźmi w branży pojazdów? Pozwól nam zrozumieć, w co wierzysz w komentarze poniżej, na Twitterze lub Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *