Vauxhall ujawnił, że elektryzuje nową Astrę dodatkowo wraz z pojawieniem się wersji w pełni elektrycznej w 2023 r. Wybór hybrydowy plug-in, który będzie oferowany, gdy nowa Astra trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu.
Nowa Astra-E dołączy do Corsa-E, a także Mokka-E w składzie marki, która będzie miał zelektryfikowaną wersję każdego projektu do 2024 r. Plan jest, aby odmiana Vauxhall była całkowicie elektryczna od 2028 roku dalej.

Nowy 2022 Vauxhall Astra w sprzedaży od 23 275 £

Vauxhall nie ujawnił żadnych szczegółów technicznych dla Astra -E, jednak jego przybycie podnosi pokrywkę dodatkowo w zaktualizowanej metodzie platformy Sellantis – działalności macierzystej Vauxhall opracowanej przez połączenie PSA oraz FCA.
Nowe samochody elektryczne i platforma ciężarówek
Wraz z przybyciem na 2023 r. Wygląda na to, że Astra-E będzie jednym z pierwszych samochodów, które pojawią się na nowej platformie Stellantis Stla, odpowiednie dla pojazdów C, jak i D-segmentowych, więc wierz, że hatchbacki gospodarstwa domowego takie Astra, a także większe SUV -ów, takie jak wnuk. Samochody i ciężarówki wykorzystujące tę nową platformę elektryczną będą produkcyjne od końca 2023 r.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Platforma jest najwyższej jakości wersją platformy EVMP Stellantis, która została ustanowiona przez PSA z powrotem, gdy była to samodzielna firma. W efekcie jest to dodatkowy rozwój platformy EMP2, która znajduje się pod nową astą w benzynie, oleju napędowym, a także w formacie hybrydowym plug-in.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *