Obecny Ford Focus został w sprzedaży, biorąc pod uwagę, że 2018 i biorąc pod uwagę, że wówczas wydano falę świeżych rywali, w tym Volkswagen Golf Volkswagen Golf, Peugeot 308, Peugeot 308 i siedzenie Leon. Aby odeprzeć przybyszów, Ford aktualizuje koncentrację o nowym wyglądzie, zaktualizowanej wersji technologii i przycinania.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Nowe skupienie zaczyna się od 22 465 £, a skorygowany skład wykończenia, który zaczyna się od wariantu trendu podstawowego. Następnie następuje tytan, a sportowy model ST-line kieruje zasięgiem obok zaostrzonego ostrości.

Nowy Ford Fiesta 2022 zaprezentowany ze świeżym wyglądem i wzmocnieniem technologii

Ponownie ustrukturyzowana oferta znika z luksusowym fokusem Vignale-zamiast tego Vignale odnosi się teraz do pakietu wykończenia, który można określić za pomocą samochodów Titan, Active i St-Line, przynosząc dodatkowy sprzęt i dotknięcia projektowania na zamówienie wewnątrz i na zewnątrz.
Nowe zmiany projektu ostrości
Z przodu Focus przyjmuje nową rodzinną twarz Forda, jak już zapowiedziała niedawno odsłonięta, liftowana Fiesta. Blue Owalna odznaka znajduje się teraz w większej, znacznie bardziej zaokrąglonej przedniej kratce, a nie nad nią. Sama kratka otrzymuje chromowane przestrzenie i poziome batony, a nos samochodu został podniesiony dla dodatkowej obecności dróg.
Ta nowa kratka znajduje się między parą szczuplejszych, o wiele bardziej agresywnymi klastrami reflektorów, które mają nową sygnaturę światła. Pełne reflektory LED są standardowe, wraz z automatyczną kontrolą wysokiej wiązki i systemem manewrowym Forda, który na przykład poprawia widoczność podczas parkowania. Opcjonalne dynamiczne reflektory LED Pixel zapewniają dodatkowe funkcje, takie jak bez blasku wiązki drogowej, która zmienia światło, aby uniknąć oślepiania nadjeżdżających samochodów.
29

Gdzie indziej dolny przedni zderzak został również ratowany za pomocą nowej układu bocznego, a z tyłu opcjonalnie ulepszone światła tylne LED otrzymują ciemniejsze wykończenie z nową konstrukcją światła. Sportowe modele ST-line otrzymują błyszczącą czarną kratkę o strukturze plastra miodu, a także dolny zderzak ze satynowymi srebrnymi wkładkami. Wydłużone spódnice boczne, tylny spoiler i czarny dyfuzor również mają.
Aktywne aktualizacje Focus, Estate i Vignale
Aktywne fokus inspirowane terenami jest wytrzymałych wskazówek projektowych, takich jak okładziny z tworzywa sztucznego i podwyższona wysokość jazdy, wraz z pionowymi kratkami i odtworzonym dolnym przednim zderzakiem.
Reklama – post jest kontynuowany poniżej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *